Reference

"Určitě mi to velice pomohlo v řešení určitých příkladů, které by mě samotnou nenapadlo. Líbilo se mi rozvržení jednotlivých myšlení do lekcí + opakování na závěr se taky hodilo! :-) S materiály jsem byla spokojená. Lektorka byla milá, ochotná a vše nám s úsměvem vysvětlila i po 150. :-)"

Iveta Beránková

"Na kurzech jsem se dozvěděla spoustu dobrých tipů a vychytávek, jak řešit některé úlohy. S materiály jsem byla spokojená. Náš lektor byl velice ochotný a trpělivý. Vysvětlovací metoda byla srozumitelná a nejvíce oceňuji domácí úkoly na procvičení."

Tereza Machátová

"Kurz mi určitě pomohl. Víme, jak co mám řešit, aniž bych nad tím ztratila mnoho času. Poskytnuté materiály hodnotím kladně, budou se nám ještě určitě hodit. Lektorka byla ochotná, když jsme potřebovali něco vysvětlit, vysvětlila nám to. Některé těžší příklady byly horší, ale i tak jsme to všichni zvládli."

Kateřina Hirtová

"Na kurzu společnosti Škola je v pohodě jsem se dozvěděl plno užitečných věcí díky profesionálnímu a zároveň přátelskému přístupu lektorky. Na každý svůj dotaz jsem dostal odpověď. Poznal jsem zde i nové přátele a na vysokou školu jsem se dostal. Kurz byl pro mě přínosem nejen k přijímacím zkouškám."

Vladimír Mikyska

"Se společností Škola je v pohodě jsem byl velmi spokojen, protože má lektory, kteří umí velmi dobře vysvětlit všechny příklady testů TSP. Člověk po absolvování jejich kurzu se dívá na dané testy úplně jinak. Víte jak máte postupovat a řešíte příklady mnohem rychleji. Myslím si, že to určitě pomůže na přijímací řízení."

Jakub Kutnohorský

"Většinu podobných kurzů navštěvuje mnoho studentů a pak dojde k tomu, že sedíte v učebně, kde je dalších 30 - 40 účastníků a všichni se překřikují, zatímco na vaše problémy se nedostane. Škola je v pohodě vám nabízí osobní přístup. V učebně je jen pár lidí, vše dohromady tvoří rodinnou atmosféru a hlavně skvělí lektoři, kteří vám vždy pomohou s vašimi dotazy. To je to, co se mi velmi líbilo, když jsem sám tyto kurzy absolvoval. A nejen líbilo, ale z velké části i pomohlo k přijetí na vysokou školu."

Lukáš Tesař

"Absolvovala jsem přípravný kurz od Škola je v pohodě. Největší předností jsou malé skupinky, profesionální a individuální přístup lektora. Lekce probíhají v přátelské atmosféře. Důležitou roli u mě sehrála cena kurzu, která je velmi příznivá vzhledem k počtu lekcí. Kurz mohu doporučit každému, kdo si není jistý s přípravou k přijímacím zkouškám a chce na vysokou školu. Mě osobně napomohl a jsem ráda, že jsem jej navštěvovala."

Dana Phamová

"V řešení testů jsem určitě pokročila. Uvidí se, jak dopadnu v ostré verzi TSP. Velký přínos mi dalo hlavně numerické myšlení. Organizace kurzu byla dobrá, líbí se mi procvičování problémových okruhů. Kurz vede velice ochotná a zapálená lektorka, které se stačí zeptat a ona ráda vše znovu zopakuje. Odcenila jsem rychlé reakce na odpovídání e-mailů."

Kateřina Pokorná